Działacze w Ojczyźnie i na emigracji politycznej. Lech Wałęsa, Gdańsk.
sobota, 23 kwietnia 2016
Balczun PDO321 Protektorat Ukraina FO von Stefan Kosiewski ZECh Balcerowicz-Panama-Poroszenko CANTO DCCIX
Podobny do Jacyniuka, jak Lech do Jarosława Kaczyńskiego, Wojciech Balczun wygrał konkurs na szefa ukraińskiego PKP, foto: wikipedia; 

UŻ, czyli Ukrzaliznycja, jest monopolistą  w przewozach pasażerskich na Ukrainie i największym graczem na rynku towarowym. Szacuje się, że przewozi na Ukrainie 60% ładunków i odpowiada za przewóz 38% ogółu pasażerów w ruchu lądowym. Długość linii kolejowych w eksploatacji wynosi 21,6 tys. km. Firma zatrudnia aż 300 tys. osób. Właścicielem UŻ w całości jest państwo, podaje się za:
Rynek Kolejowy 12.04.2016.

Stop-korupcija

Na lotnisku we Frankfurcie nad Menem pracuje na trzy zmiany 70 tys. ludzi, natomiast w powietrzu każdego dnia unosi się nad Republiką Federalną Niemiec milion pasażerów na 10 tys. kursów; łatwo w tych warunkach odejść ze ścieżki, zboczyć z tematu, kiedy w dodatku ma się na głowie nie tylko jednego, starego kota i niekontaktującą ze światem, umierającą matkę, natomiast ma się wizerunek pociesznego niezguły dzięki ustawce fotek z Moniką Olejnik, że nie ma się nawet porządnych sznurówek, nie mówiąc o własnym koncie bankowym w Panamie od czasu, kiedy Baksik z Gąsiorowskim, muzycy młodzieżowi na codzień, pozdrawiający się z ogłupianą przez nich i Kukiza widownią masońskimi znakami palców dłoni, sataniści z ART-B, podobnie jak obecnie Wojciech Balczun z rockowej grupy muzycznej Chemia, zapytali swojego czasu, damskiego pożyczkodawcę wysokich sum udzielanych Jarosławowi  Kaczyńskiemu bezprocentowo przez majętną, nie pracującą żydówkę w ramach Kapituły Zakonu Porozumienia Centrum: Na czyje konto mają wpłacić wymagany obligatoryjnie haracz 10 proc. z ART-B na Porozumienia Centrum, z którego słup robiący za majętną żydówkę wywalił potem na opiekę paliatywną nad umierającą matką, która nie odróżniała w ostatnich tygodniach jednego syna od drugiego i stąd wydawało się żyjącemu, że wzięcie bliźniego Seremeta na litość samarytańską, postawienie na ludzkie uczucie współczucia Warszawskiego Prokuratora Wojskowego, zastawienie się przez cykora umierającą matką, samo w sobie wysoce obżydliwe i nieetyczne, odbierające pietyzm biologicznemu umieraniu najbliższego członka rodziny zwykłego tchórza, w ocenie Wałęsy, unikającego hipotetycznej przecież zaledwie odpowiedzialności karnej za popełnione ew. przestępstwo spowodowania katastrofy powietrznej pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 r. i śmierci 96 osób, obawiającego się nie tyle kary Bożej za grzechy, czy Dnia Sądnego, jak żyd świętujący dzisiaj Paschę, fałszywy rzymski katolik, bo nie wiadomo jeszcze, z jaką nowinką w tej kwestii wyskoczy w Kościele św. żydoski przemytnik z Piemontu, karbonariusz Bergoglio; co skrywa oprócz diabła pod białą sutanną po wymyciu łydek i muzułmańskich podudzi kobiecych we Wielki Czwartek br.? Zatem Polacy i Katolicy mieliby przyjąć na wiarę, że konieczne były, niezbędne i zbawienne dla nieszczęsnego, fatalnego złoczyńcy szeroko rozstawione, wykoncypowane kosmicznie konsultacje społeczne z bliźniakiem wykonującym z reguły ze ślepym posłuszeństwem każde otrzymane od brata polecenie przez nokię w Gruzji na froncie wojny przeciwko Rosji Putina, czy w tupolewie przez telefon satelitarny, jak Wojciech Balczun po rozmowie z Leszkiem Balcerowiczem poszedł na całego na szerokie tory z tym, co idzie jeszcze zreformować na Ukrainie rządzonej przez oligarchię żydoskich faszystów Majdanu, którzy mają na sumieniu oficjalnie 116 ofiar ludzkich z tzw. Błękitnej Sotni Jacyniuka, w odróżnieniu od Czarnej Sotni Kalksztajna 6/9.

Bo dowiedział się młodzian uzdolniony muzycznie, że wszystko idzie zreformować, odkąd Balcerowicz z Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej dowiedział się na stypendium w Stanach Zjednoczonych w 1972 r., jak zamrozić kurs dolara w Polsce na półtora roku, przy jednoczesnym oprocentowaniu złotówkowych lokat na 90 proc., żeby ok. 100 miliardów dolarów skorzystały na tym i wywiozły z banku PKO zarejestrowane w Panamie spółki żydokomunistów z Polski, którzy gotowi byli podzielić się stołkami prezesów Najwyższej Izby Kontroli w Polsce po Magdalence m.in. z Lechem Kaczyńskim i z Januszem Wojciechowskim, który zaznał ostatnio strachu, bez jedzenia napił się i zadrżał po alkoholowych ekscesach w Brukseli, a niepotrzebnie, albowiem miał pewne, jak Poroszenko w ruskim banku, jeszcze pod wcześniej używanym przez Poroszenko nazwiskiem to samo, co każdy inny, żydoskiej klasy specjalista z państw Unii Europejskiej od reformowania gospodarki państwowej w krajach trofiejnych, jak ostatnio Grecja i Ukraina.

Balczun nie musiał odbywać stażu w Stanach Zjednoczonych, bo przyuczył się do roboty patrząc innym na palce. A wyśpiewał te wstydliwe szczegóły dojrzewania swego do zawodu reformatora gospodarki wolnorynkowej członek, czy może lepiej powiedzieć: lider muzycznej grupy Chemia Wojciech Balczun, bo śpiewa ale i ma gadane niczym Antek Macierewicz z KOR-u, stąd wychlapał się, że dostał posadę w PKP, chociaż nie miał zielonego pojęcia o kolei żelaznej, a gdzie tam dopiero o przeszabrowanych do Niemiec po Magdalence elektromotywach po 1 zł od sztuki, i uznanych potem przez Sąd w tzw. Polsce po Magdalence  za przeszabrowane zgodnie ze wszystkimi zasadami, ale posłuchajmy może lepiej tego, co zeznaje sam zainteresowany w rozmowie z dziennikarzem pytającym wprost:

"Skąd się pan wziął w PKP Cargo?

Miałem wcześniej doświadczenie z koleją. Pracując jako dyrektor zarządzający w PKO BP, zostałem szefem rady nadzorczej PKP. Poszukiwano wtedy osób spoza branży i spoza polityki, mających jednak doświadczenie menedżerskie i na tyle mało lat, by mieć świeże podejście i energię do działania. Przez dwa lata przyglądałem się działaniu Grupy PKP. Starałem się zrozumieć jak funkcjonuje i poznać jak najwięcej szczegółów. Byłem mediatorem w sporze zbiorowym między zarządem PKP Cargo a pracownikami. Wtedy zacząłem uczyć się, jak godzić żywioły, które czasem wydają się być nie do pogodzenia. W końcu wygrałem konkurs na prezesa zarządu PKP Cargo". http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/wojciech-balczun-prezes-musi-znac-sytuacje-w-szczegolach-24386.html

Czy proste i jasne? Jasne, że proste i jasne dla każdego cymbała brzmiącegonawet na gitarze! Wystarczy tylko chcieć zapuścić długie włosy, bródkę muszkietera, zdjąć okulary, założyć soczewki kontaktowe i podawać się w Kanadzie za muzyka miejscowego, z Kanady, bo publiczności globalnej można przecież wcisnąć każdą ciemnotę, bo kupując bilet nie zajrzy nawet do internetu, na co kupuje i po co? Jak pisał Miłosz we wierszu Walc: Patrz, to twój syn. Policzek przecięty, Krwawi. On idzie, małpio uśmiechnięty, Krzycz! W niewolnictwie szczęśliwy. Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica, Za którą się uśmiech pogodny zaczyna, I mija tak człowiek, i już zapomina, O co miał walczyć i po co. Jest takie olśnienie w bydlęcym spokoju, Gdy patrzy na chmury i gwiazdy, i zorze, Choć inni umarli, on umrzeć nie może I wtedy powoli umiera.  - Tu kliknij, posłuchaj opowiedziane przez wciskającego obecnie reformy Ukrainie, jak prosto i łatwo, od 55 sek. słuchaj i oglądaj, żeby nie tracić za dużo czasu na zwierzenia idioty, który ujawnia, jak robi kasę chałturnik.

2 Views 02:14

Wojciech Balczun (r. 1970) robi od kwietnia 2016 na Ukrainie za Polaka i prezesa panstwowych kolei, a tu jeszcze 2014 opowiada (od 00:55), jak robił w Kanadzie za Kanadyjczyka

SOWA Magazyn Europejski

commented on a link.

1 min ·

Kryptosyjonista i bankster Balczun kierował w Polsce bankiem PKO BP i restrukturyzował PKP Cargo, szefował też radzie nadzorczej Polskich Linii Lotniczych LOT, ostatnio zaś nowy premier żydoski Ukrainy po Jacyniuku, Grossman (ukraińska pisownia nazwiska: Hrojsman) przyjął Wojciecha Balczuna na stanowisko nowego szefa państwowych kolei Ukrainy ze zadaniem przeprowadzenia szerego reform Balcerowicza no i rzecz jasna ze zadaniem walki z korupcją, które na Ukrainie realizuje już...Zobacz więcej

Hollande i Merkel wezwali Poroszenkę do przyspieszenia reform na UkrainiePrezydent Francji Francois Hollande i kanclerz Niemiec Angela Merkel wezwali prezydenta Ukrainy Petra Poroszenkę, aby przyspieszył realizację reform w…pl.sputniknews.com

Kryptosyjonista i bankster Balczun kierował w Polsce bankiem PKO BP i restrukturyzował PKP Cargo, szefował też radzie nadzorczej Polskich Linii Lotniczych LOT, ostatnio zaś nowy premier żydoski Ukrainy po Jacyniuku, Grossman (ukraińska pisownia nazwiska: Hrojsman) przyjął  Wojciecha Balczuna na stanowisko nowego szefa państwowych kolei Ukrainy ze zadaniem przeprowadzenia szerego reform Balcerowicza no i rzecz jasna ze zadaniem walki z korupcją, które na Ukrainie realizuje już regionalnie (ODESSA) były prezydent Gruzji, kryptosyjonistyczny kolega Lecha Kaczyńskiego, który ofiarnie rzucił  b. prezydenta RP  jako mięso armatnie na stos frontu wojny przeciwko Rosji Putina, jak dzisiaj Poroszenko rzuca Balcerowicza do szabru na Ukrainie sposobem NEP-u Lenina i Trockiego, którzy pozostaliby przecież jako krety żydomasoństwa tak samo, jak Wildsztajn nie znani nikomu (gdyby nie zadanie sprowadzenia lustracji na manowce) na wysokości 32 stopnia wtajemniczenia w obedioencji szkockiej, gdyby nie bratnia pomoc loży banksterów wolnomularstwa NWO.


Glossa na marginesie, albowiem nie znajdzie tego w ancestry: w komentarzu do inf. Pawla Pietkuna o szerokich torach dla Balczuna pozostaje bez odpowiedzi zapytanie AS  z datą 21 kwietnia 2016 o 12:23, czy Grosman na Ukrainie i Krojsman z Wrocławia, to rodzina, czy tylko przypadkowa zbieżność żydoskich nazwisk?

Panama Papers Jak Panama stała się rajem podatkowym? http://25lat.blox.pl/2016/04/Co-pan-sadzi-o-Dokumentach-z-Panamy-i-pokazaniu.html Co pan sadzi o Dokumentach z Panamy i pokazaniu złodziei na najwyższych stanowiskach w każdym kraju http://magazyneuropejski.typepad.com/blog/2016/04/ Balcerowicz https://gloria.tv/audio/LeteFnStmP6:

A jeśli Pan Balcer kojarzony w literaturze polskiej z Brazylią, w której akurat kolejny lud okradany przeprowadza po raz pierwszy procedurę odwołania umoczonego (w różne, takie) prezydenta, co Lech Wałęsa po proletariacku  stawia przed oczyma Andrzejowi Dudzie, na którym ciąży szereg dokonań z kręgu podejrzanych o popełnienie przestępstwa, jak ujął to prekursorsko w stosunku do Bogu ducha winnego Leppera premier żydoski Jarosław Kaczyński, który Leppera obiecał Smolarowi (czytaj: Sorosowi) załatwić z młodym Giertychem tak, jak na gołych głupim żydom przystało, nie jest rodzina z Balcerowiczem z Czeladzi (domek z cegły przy ul. ks. Pieńkowskiego), to przecież ognista, ruda Maryjanka Wiewiórka z domu B. miała starszego brata, który studiował gdzieś poza Czeladzią, natomiast IQ miała z ręką na sercu najwyżej usytuowany w całej naszej klasie, przewyższający o całe niebo Tejchmańskiego, który na Tajchmana wołał na ulicy, przy Polakach i Katolikach:  wujku, aż go ten starszy krewny, w czarnym kapeluszu zrugał połajanką: Ty. Benek, nie mów na mnie: Wujku! - A czemu? zapytał Benedykt zaciekawiony. - A kto cię o to prosił? A czy ja jestem dla kaúdego Karol Wojtyła, albo może ogólnodostępna wyszukiwarka w internecie?  Czy ja wchodzę do internetu na ancestry, rodziny szukam do robienia geszeftu. A co ty tu robisz? Czego nie jesteś koło domu, na swojej ulicy Kamiennej?

Zatem były Minister Sprawiedliwości Borys Budka z Czeladzi, ur. za Gierka (Platforma Tuska) nie wyskoczył wcale bezsensownie, jak Polak niezorientowany, z Konopii zgłaszając się do odegrania roli szefa szajki Schetyny. Z Czeladzi robi jeszcze jeden niepociumany nie bez powodu, bo z powołania w tzw. wielkiej polityce (za rzecznika żydoskich katolików marszałka Jurka, który przeszedł do historii nowożytnej Unii Europejskiej zaraz po tym, jak wzniósł w Sejmie tzw. Polski po Magdalence nie Projekt Ustawy lub Czasopisma, ale Modły o deszcz, choć jak każdemu wiadomo od samego tylko lania wody nie urosną włosy na głowie żadnego proroka Elijasza, którego dzieci żydoskie na Węgrodzie wyzywają nie za darmo chyba od wujków wołając za nim: TW Łysek! TW Łysek! - Co jest, gnoje? - A co chciałby? Lustracja!

(Informationsdienste https://www.linkedin.com/in/ppietkun/de Pawel Pietkun Editor, Reputation Manager at Ośrodek Analiz 1Standard). Opatruje się powyższe tytułem staropolskim:

Balczun Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego L.dz. 321 Protektorat Ukraina Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Zarys Estetyki Chazarów Balcerowicz-Panama-Poroszenko CANTO DCCIX

Panama Papers. Jak Panama stała się rajem podatkowym?

http://magazyneuropejski.typepad.com/blog/2016/04/

Stefan Kosiewski

5 godz.

Co pan sadzi o Dokumentach z Panamy i pokazaniu złodziei na najwyższych stanowiskach w każdym kraju http://25lat.blox.pl/…/Co-pan-sadzi-o-Dokumentach-z-Panamy-…

Balcerowicz:  https://gloria.tv/audio/LeteFnStmP6

Stefan Kosiewski

18 godz. 

Być może heretyk Bergoglio doczeka się jeszcze przed wejściem w bramę i przed pochowaniem go zgodnie z wolą jp2 równo z ziemią, po żydowsku, nie tylko ekumenicznego przesłania na Wigilię od żydomasońskiej .:braci z okazji Narodzenia Pana Jezusa Chrystusa, Syna Boga żywego z Maryi zawsze dziewicy, Królowej Polski, w Trójcy Przenajświętszej Jedynego Boga Katolików i Chrześcijan
Kościołów Wschodnich, którego herezja Bergoglio nie purimowo, głupkowato przecie, ale na sposób satanistów frywolnie stosuje w Domu św. Marty, w proporcji: tombak za złoto mieszając z bożkiem YHWH, plemion semickich Judy i Israela, które odeszły od wiary w BAALA, powszechnie uważanego za jedynego boga świata starożytnych ludów semickich na terenach od Kartaginy na Zachodzie do Palmiry ostatnio wyzwolonej przy pomocy samolotów rosyjskich z łap terrorystów ISIS zainstalowanych w Syrii przy pomocy tureckiego kryptosyjonisty, żydomasona Erdogana.

Prokuratura Krajowa PDO320 tupolew Kaczynskiego FO90 von Stefan Kosiewski ZR 20121017 kapital zakladowy ZEC... by Stefan Kosiewski

http://pl.sputniknews.com/…/chiny-nieszczesliwy-wypadek-mal…

Jorge Maria kardynał Bergoglio SI
franciscus.blox.pl ...

- Co na przykład było takim mitem?

- Choćby to, że PKP to tylko i wyłącznie jedno wielkie siedlisko patologii. To na pewno nie była zdrowa grupa, zresztą procesy naprawcze trwają do dziś. Ale rzeczywistość nie była czarno-biała. Owszem, spotkałem w Cargo ludzi, których trzeba się było od razu pozbyć.

▶ 2:15 https://www.youtube.com/watch?v=E54vfNgXOtc
20.01.2014 - Hochgeladen von GitGitara.pl

Heil-jacyniuk

https://twitter.com/sowa/status/439103238269190144


Jacyniuk hajluje, z lewej Tiahnybok z prawej Kliczko

poparcie dla  faszystowskiego puczu na Ukrainie musi się skończyć- apelowała w tym samym czasie (2014)  Natalja Witrenko, przewodnicząca Postępowej Partii Socjalistycznej Ukrainy (PSPU)

Balczun PDO321 Protektorat Ukraina FO von Stefan Kosiewski ZECh Balcerowicz-Panama-Poroszenko CANTO DCCIX 2...

by Stefan KosiewskiCo pan sadzi o Dokumentach z Panamy i pokazaniu złodziei na najwyższych stanowiskach w każdym kraju. Balcerowicz
https://sowafrankfurt.wordpress.com/2016/04/20/12-lat-studiowal-jako-wieczny-student-na-politechnice-w-gdansku-zeby-zostac-pracownikiem-naukowym-po-slubie-z-kobieta-o-zydoskim-nazwisku-duda-andrzeja-gwiazda/

stanislawp Co pan sadzi o Dokumentach z Panamy i pokazaniu złodziei na najwyższych stanowiskach w każdym kraju.
    


https://gloria.tv/audio/jEnJKqJWRz9
sowa
magazyn europejski – european magazine – europäisches magazin radio
12 lat studiował jako „wieczny student” na Politechnice w Gdańsku, żeby zostać pracownikiem naukowym po ślubie z kobietą o żydoskim nazwisku DUDA: Andrzeja Gwiazda
3Ty i 2 innych użytkowników Komentarze
Stefan Kosiewski
Stefan Kosiewski Epigeneza Andrzeja Gwiazdy, jako założyciela tzw. Wolnych Związków Zawodowych na Wybrzeżu, uzasadnia i wyjaśnia jako chucpiarską, purimową ściemę, rozgłaszaną przez niego od 4 lat legendę żydoubecką dobroczynnych złoczyńców Kaczyńskich, albowiem zawiera trudny do wyjaśnienia racjonalnie element aspołeczny i antypolski studiowania przez żyda (używane wcześniej nazwisko Stern?), przez 12 lat, jako małouzdolniony, na Politechnice w Gdańsku, zajmujący się przy tym różnemi innymi rzeczami, by w końcu ożenić go z kobietą o rodowodzie żydokomunistycznym (PZPR) oraz o żydoskim nazwisku Duda i dzięki temu cudem, jako „wieczny student”, mógł zostać asystentem naukowym na tej samej uczelni z powołania, tzn. z rozkazu, bez konieczności poddawania nawet leczeniu żydłackiej wymowy u logopedy; patrz: http://25lat.blox.pl tudzież wikipedia – Andrzej Gwiazda 
andrzej gwiazda
Von: Sowa Frankfurt [mailto:sowa-frankfurt@t-online.de]

Gesendet: Dienstag, 19. April 2016 12:33
An: ‚wydzial.nadzoru@krakow.po.gov.pl’ ; ‚dyrekcja_portalu@agora.pl’
Cc: ‚pomoc@agora.pl’ ; ‚blox@agora.pl’ ; ‚redakcja_portalu@agora.pl’
Betreff: WG: Prokuratura Okręgowa w Krakowie Wydział IV, sygn. III Ko 491/13

Iii-ko-491-13-stefan-kosiewski-a

Prokuratura Okręgowa w Krakowie Wydział IV, sygn. III Ko 491/13

Szanowni Panstwo, dziekuje za nadeslane Pismo.

Zawiadamiam o przestepstwie zawłaszczenia moich danych elektronicznych zgromadzonych na blogach administrowanych przez gazete wyborczą.

Blokowanie ma charakter złośliwy, administrator kpi, zapytuje mnie kilkakrotnie, czy będę prowadził blogi? A co go to obchodzi? Administrator ukjradł moje dane, z których nie mogę skorzystać.

Prowadzenie blogów odbywało się zgodnie z regulaminem, za darmowe zamieszczanie treści, zapewniam gazecie wyborczej czytelników blogów i potencjalnych czytelników gazety.

Zgłoszenie dotyczy w zasadzie blokowania dużej części archiwum dziennikarskiego, które potrzebuje do pracy. Dla przykladu podaje, ze:

Na blogu http://saale.blox.pl mam artykuly prasowe o spotkaniach politycznych z moim udzialem , do ktorych potrzebuje sie dzisiaj odwolac.

Zablokowanych blogow jest okolo 20 – dwudziestu ! Z szacunkiem

Stefan Kosiewski Postfach 800626 65906 Frankfurt

Anonimowo nadsylane z adresu pomoc@agora.pl kilkakrotnie zapytania o to, czy ktos upominanjacy sie o swoja wlasnosc , zamierza z niej korzystac, swiadcza o chuliganskim charakterze czynu (…)

http://sowa2.quicksnake.net/law/Prokuratura-Okrgowa-w-Krakowie-Wydzia-IV-sygn-III-Ko-491-13

PDFSTRESZCZENIE PDO319 Die Zusammenfassung ZR ZECh von Stefan Kosiewski FO CANTO DCCIX My Way by Emmanuel for…

by Stefan Kosiewski

Kryptosyjonisci z Magdalenki Refugees Welcome Polska Narusza Konstytucje RP 20160420 Magazyn Europejski SOW… by SOWA magazyn europejski