Działacze w Ojczyźnie i na emigracji politycznej. Lech Wałęsa, Gdańsk.
Blog > Komentarze do wpisu
Kazimierz Switoń: Żydzi opanowali centralne władze „Solidarności”

13.06.2006 [...] Podam tylko niektóre wydarzenia z mojego życia. Pragnę zaznaczyć, że kierowana przez żydów Służba Bezpieczeństwa PRL od maja roku 1977 (kiedy to uczestniczyłem w głodówce protestacyjnej w kościele św. Marcina w Warszawie, w obronie aresztowanych robotników z Radomia i Ursusa) do roku 1989 sporządziła 20.000 (dwadzieścia tysięcy!!!) stron raportów operacyjnych na temat mojej otwartej walki z żydokomuną, którą to walkę rozpocząłem właśnie ową głodówką w maju 1977 roku.

Dzisiaj nadal fałszuje się najnowszą historię Polski. Żydzi opanowali centralne władze „Solidarności” i nie dopuszczają do ujawnienia kto pierwszy i gdzie powoływał pierwsze w obozie komunistycznym Wolne Związki Zawodowe i pokazał drogę do wolności. Powstanie „Solidarności” przypisuje się Lechowi Wałęsie, a prawdą jest, że pierwsze Wolne Związki Zawodowe powstały z mojej inicjatywy 23 lutego 1978 roku w Katowicach..

 Żydzi z Komitetu Obrony Robotników nie chcieli dopuścić do ich powołania.

Chcieli za wszelką cenę nasz WZZ zdominować i nami kierować. Ponieważ nie daliśmy się opanować, to w późniejszym okresie pomagali Służbie Bezpieczeństwa nas niszczyć. Niszczyć dlatego, ponieważ nasze związki miały charakter chrześcijański, a do tego KORowcy dopuścić nie chcieli. Usiłowali oni zorganizować w Polsce lewackie Komisje Robotnicze – myśmy im w tym przeszkodzili. Dlatego próbowali nas wyeliminować organizując WZZ w Gdańsku, gdzie wstawili Wałęsę, którego nazwisko jako agenta Służby Bezpieczeństwa zamieszczone było na drugiej „liście Macierewicza”, którą Antoni Macierewicz utajnił. Wyznanie pana Kieresa, iż Lech Wałęsa nie był agentem SB jest jawnym żydowskim oszustwem.

Największym publicznym przyznaniem się żydów, że rządzą naszą Ojczyzną i kierują niektórymi polskimi biskupami, było żądanie żydów usunięcia Krzyża papieskiego z terenu KL Auschwitz w Oświęcimiu. Usunięcie Krzyża z największego cmentarza naszego Narodu, gdzie Polacy mordowani byli przez Niemców za to tylko, że byli Polakami. My katolicy mamy prawo mieć na swoich mogiłach Krzyż, a żydzi którzy rządzą obozem zagłady w Oświęcimiu tym zamordowanym Polakom tego prawa odmawiają.

 Mógłbym podać jeszcze wiele przykładów rządów żydów nad Polską, ale zostawiam je do moich wspomnień o fałszowaniu najnowszej historii Polski, które mam nadzieję wydać jeszcze w tym roku [...]

Walter White, jr: Ukryta Tyrania. Tłumaczenie dr Józef Pawlikowski Wstęp, redakcja i opracowanie Kazimierz Świtoń. ISBN 83-920475-3-2 Wydawnictwo WERS Skr. Poczt. 59, Oddział 4  - 60-962 Poznań 10 E-mail: wolna-polska@wp.pl 

----- Original Message -----
From: Krzysztof Cierpisz
Sent: Tuesday, June 13, 2006 3:17 PM
Subject: Walter White Jr. UKRYTA TYRANIA

 

kultura sracza Klo-Kultur

kulisy prywatyzacji stadniny Państwowej Stadniny w Ochabach Wielkich

wtorek, 13 czerwca 2006
Kazimierz Switoń chce rozwalić pomnik UB-owców w Kielcach na Kadzielni i postawić tam Pomnik Chrystusa Króla

 

     a księża i biskupi z mniejszości niemieckiej opanowali Kościół w Polsce i nie pozwalają nawet Switoniowi pisnąć słowem, że tak naprawdę to idzie tu o mniejszość rumuńską  w Kościele (biskup Sosnowca Smigielski i podobne wolfowice), więc jak w takim zakłamaniu rozwalać żydokomunistyczne pomniki w Kielcach i w Czeladzi, jeśli podpowiada mu,  żeby w Tarnowie postawić pomnik za Polonię Amerykańską, bo sama nic nie postawi? 

 

----- Original Message -----

From: Dziadek
To: SOWA
Sent: Sunday, June 11, 2006 6:44 PM
Subject: Z teczki IPN

Witam,
powiadamiam o nowych dokumentach na serwerze i o Apelu do duchowieństwa
http://switon.pl/Teczki%20%20IPN.htm
Pozdrawiam
Świtoń
http://sowa.beeplog.de/17379_130382.htm
wtorek, 13 czerwca 2006, reakcja

Polecane wpisy

postimage
www.flickr.com
stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę